top of page
hrazany-restaurace-1920x600-3.jpg

Restaurace & Bar

Výborné jídlo uvnitř i na terase

Hotel Hrazany nabízí svým klientům klidné posezení podle jejich výběru. Restaurace slouží k podávání snídaní – rautové stoly, ale i obědů a večeří. V baru lze posedět nad sklenkou dobrého vína a je většinou centrem zábavy v hotelu. Klidné posezení s krásným výhledem nabízí i terasa, kde probíhá celou sezonu grilování a rožnění nejrůznějších  masových pochoutek. Tato zařízení nemají zavírací hodinu a jsou k dispozici našim klientům podle jejich nálady.

hrazany-restaurace-snidane.jpg

Restaurace

Pokud budete u nás ubytováni, jsme připraveni Vám v hotelové restauraci nabídnou snídaně i večeře rautovým způsobem. Z jídelního lístku je také možné si vybrat výborné jídlo k obědu i k večeři.

Můžeme pro Vás zde připravit slavnostní tabule pro oslavy, svatby a všechny možné jiné příležitosti.

hrazany-restaurace-maso.jpg
hrazany-restaurace-1920x600-2.jpg
hrazany-restaurace-terasa-gril.jpg

Terasa s grilem

Na naší terase můžete posedět nad sklenkou dobrého pití a relaxovat pohledem na krásný výhled do krajiny středního povltaví. Můžeme zde pro Vás připravit grilované pochoutky podle Vaší chuti

Stylový bar

V našem baru – který nezná zavírací dobu – můžete po náročném teambuildingu, školení a nebo jiném pracovním programu, probrat vše zásadní… , nebo jen posedět a popovídat s přáteli nebo s partnerem.

 

K tomu jsme připraveni Vám nabídnou dobré pití a občerstvení…

hrazany-restaurace-bar-1.jpg
bottom of page