top of page
hrazany-banner-ubytovani-1920x500-a.jpg

Vyberte si z nabídky stylových pokojů

Ubytovací kapacita HOTELU HRAZANY je 13 dvoulůžkových pokojů, 5 apartmánů, 1 bezbarierový apartmán a 6 bungalovů, vše s vlastním plně vybaveným sociálním zařízením a možností přistýlek. Každý z bungalovů má vlastní terasu s nádherným výhledem do okolí vybavenou zahradním nábytkem k posezení. Zařízení hotelu a vybavení pokojů uspokojí klientelu, která hledá pohodlí domova po náročném pracovním dni nebo týdnu a relaxaci v klidném prostředí uprostřed zeleně. V objektu hotelu je samozřejmě k dispozici wi-fi.

Apartmány

5 apartmánů v hotelu je dvoupokojových, kde v jednom pokoji je ložnice a druhý pokoj slouží jako obývací. Pohodlná sedací souprava jde rozložit na další dvoulůžko a slouží popřípadě jako přistýlka. Jeden bezbariérový apartmán je v přízemí, má také dva pokoje, a jsou v něm čtyři pevná lůžka.

hrazany-apartman-02.jpg
hrazany-apartman-04.jpg
hrazany-apartman-01.jpg
hrazany-apartman-05.jpg
hrazany-apartman-03.jpg
hrazany-apartman-06.jpg

Dvoulůžkové pokoje

13 dvoulůžkových pokojů je vybaveno standardně jako hotelové pokoje, se dvěma pohodlnými pevnými lůžky, vlastním sociálním zařízením. Bonusem je krásný výhled do  okolní kopcovité přírody středního povltaví.

hrazany-pokoj-02.jpg
hrazany-pokoj-01.jpg
hrazany-pokoj-03.jpg

Bungalovy

Hotel Hrazany nabízí svým klientům také ubytování v šesti bungalovech. Tyto jsou situovány podle příjezdové cesty v borovém lese v těsné blízkosti hotelu. Bungalov je vybaven dvěma pevnými lůžky a poschoďovou palandou, celkem tedy čtyři místa. Má vlastní sociální zařízení (sprchový kout) a toaletu. U bungalovu je terasa, vybavená nábytkem a slunečníkem k posezení, ze které je krásná vyhlídka
do údolí slapské přehrady. Výhodou bungalovů je  ničím nerušený klid a pohoda.

hrazany-bungalov-02.jpg
hrazany-bungalov-03-a.jpg
hrazany-bungalov-01.jpg
hrazany-bungalov-05.jpg
hrazany-bungalov-04.jpg
hrazany-bungalov-06-a.jpg
bottom of page