Útulné pokoje pro každého

Ubytovací kapacita HOTELU HRAZANY je 13 dvoulůžkových pokoji, 5 apartmánů, 1 bezbarierový apartmán a 6 bungalovů,, vše s vlastním
plně vybaveným sociálním zařízením a možností přistýlek. Každý z bungalovů má vlastní terasu s nádherným výhledem do okolí vybavenou zahradním nábytkem k posezení. 
Zařízení hotelu a vybavení pokojů uspokojí klientelu, která hledá pohodlí domova po náročném pracovním dni nebo týdnu a relaxaci v klidném prostředí uprostřed zeleně. V objektu hotelu samozřejmě k dispozici wi-fi.

 

 
Apartmány
5 apartmánů v hotelu je dvoupokojových, kde v jednom pokoji je ložnice a druhý pokoj slouží jako obývací. Pohodlná sedací souprava jde rozložit na další dvoulůžko a slouží popřípadě jako přistýlka. Jeden bezbariérový apartmán je v přízemí, má také dva pokoje, a jsou v něm čtyři pevná lůžka.
 
 

 

 
Dvoulůžkové pokoje
13 dvoulůžkových pokojů je vybaveno standardně jako hotelové pokoje, se dvěma pohodlnými pevnými lůžky, vlastním sociálním zařízením. Bonusem je krásný výhled do  okolní kopcovité přírody středního povltaví.

 

ZPĚT

 

 

 
 

© 2013 MATY STUDIO